فهمیدن ، متوجه شدن آفتاب اصفهان اوقات شرعی

فهمیدن ، متوجه شدن: آفتاب اصفهان اوقات شرعی طلوع آفتاب اوقات شرعی اذان صبح به افق اصفهان

گت بلاگز بین‌الملل 99 کشته و زخمی در تیراندازی های 24 ساعت گذشته آمریکا

در 80 مورد تیراندازی در 24 ساعت گذشته در آمریکا 99 نفر کشته و زخمی شدند. تاریخ | خشونت | آمریکا | روز گذشته | تیراندازی | بین الملل | تیراندازی در آ

99 کشته و زخمی در تیراندازی های 24 ساعت گذشته آمریکا

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از مرکز ثبت آمار خشونت های تسلیحاتی در آمریکا، در هشتاد مورد تیراندازی گزارش شده است در 24 ساعت گذشته در ایالت های متفاوت آمریکا دستکم سی و یک نفر کشته و شصت و هشت نفر زخمی شدند.
بر این اساس، در تیراندازی های شیکاگو در ایالت ایلینوی از پنجشنبه صبح تا کنون نه نفر زخمی شده است اند که حال یکی از آنها وخیم هست. در یکی از این حوادث دو مهاجم به سمت مردی که در پیاده رو ایستاده بود تیراندازی کردند و سپس از محل گریختند. گلوله به سر ، شانه و پشت این مرد اصابت کرده هست. در یکی دیگر از تیراندازی های این شهر یک نوجوان هفده ساله در آوالون پارک زخمی شد.

عبارات مهم : تاریخ

ده مورد تیراندازی در ایالت ایلینوی در بیست و چهار ساعت گذشته رخ داده است که در نتیجه انها سیزده نفر زخمی شده است اند. 9 مورد از این تیراندازی ها تنها در شهر شیکاگو در این ایالت ثبت شده است هست. در تیراندازی دیگری در منطقه کاوینگتون در ایالت کنتاکی سه نفر زخمی شدند. اتفاق در یک آپارتمان رخ داده است و در این اتفاق یک کودک نیز زخمی شد. پلیس همچنان در جستجوی مظنون اتفاق هست.
در پی تیراندازی در لوئیزیانا به بالکن منزل ای در خیابان فرانکلین در جنتیلی شش نفر از جمله یک کودک چهار ساله زخمی شدند. اعضای خانواده در بالکن نشسته بودند که یک مهاجم به سوی آنها تیراندازی کرد. پلیس می گوید در جستجوی عامل تیراندازی هست. در تیراندازی در پنسیلوانیا در یک مغازه خواربار فروشی چهار نفر کشته شدند. در یک مورد تیراندازی در پارک مانور در آریزونا نیز دو نفر کشته شدند.
چهار مورد تیراندازی در بیست و چهار ساعت گذشته در ایالت اوهایو ثبت شده است است که در نتیجه آن یک نفر کشته شد و سه تن دیگر زخمی شدند. تیراندازی در ایالت تگزاس نیز به کشته شدن دو نفر منتهی شد. مردی که از زندان فرار کرده بود فردی را در برونزویل به قتل رساند و سپس به وسیله پلیس کشته شد. هشت مورد تیراندازی در بیست و چهار ساعت گذشته درایالت فلوریدا به ثبت رسیده است که در نتیجه آنها چهار نفر کشته و پنج تن دیگر زخمی شدند. دوازده مورد از تیراندازی های بیست و چهار ساعت گذشته قربانی (کشته یا زخمی) نداشته است.
به گزارش مرکز ثبت خشونت های تسلیحاتی در آمریکا و باتوجه به دریافت گزارش های جدید، صد و بیست و سه مورد تیراندازی در بیست و چهار ساعت منتهی به پنجشنبه در شهرها و ایالت های متفاوت آمریکا رخ داده است که در نتیجه آنها دست کم چهل و یک نفر کشته و هفتاد و سه نفر زخمی شدند. بیست و نه مورد از تیراندازی های ثبت شده است در این مدت قربانی در پی نداشته است.
بر این اساس طی چهل و هشت ساعت گذشته در آمریکا دویست و سه مورد تیراندازی در آمریکا به ثبت رسیده است که در نتیجه آنها هفتاد و دو نفر کشته و صد و چهل و یک نفر زخمی شدند.
گفتنی است آمار قربانیان تیراندازی های آمریکا در شبانه روز گذشته که مرکز ثبت خشونت های تسلیحاتی با شرح آنها را ذکر می کند معمولا چهل و هشت ساعت بعد از وقوع نهایی می شود، از این رو این مرکز بعد از دریافت گزارش های تکمیلی از تیراندازی های صورت گرفته در سراسر آمریکا، اقدام به تکمیل آمارهای خود در تاریخ وقوع جرم می کند که معمولا این امر به زیاد کردن شمار تیراندازی های در تاریخ مقرر می شود یعنی اگر قتلی در روز چهارشنبه رخ داده و گزارش آن در روز جمعه دریافت شده است است آمار مربوط به آن در تاریخ چهارشنبه ثبت می شود. بر این اساس و به طور مثال تعداد تیراندازی های بیست و چهار ساعت پنجشنبه تا جمعه (شبانه روز گذشته) روز شنبه نهایی می شود.
27004 مورد تیراندازی از ابتدای سال 2017 تاکنون در شهرها و ایالت های متفاوت آمریکا به ثبت رسیده است که این تعداد تیراندازی 6652 کشته و 13050 نفر زخمی برجای گذاشته است 294 مورد از قربانیان (کشته یا زخمی) این خشونت های تسلیحاتی کودکان زیر یازده سال و 1383 نفر نوجوان هستند. 145 مورد تیراندازی به جمع، 1109 مورد حمله به منازل، 911 مورد استفاده از سلاح به عنوان وسیله دفاعی و 887 مورد تیراندازی سهوی در این مدت به ثبت رسیده است.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: تاریخ | خشونت | آمریکا | روز گذشته | تیراندازی | بین الملل | تیراندازی در آمریکا | قانون حمل سلاح در آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog