فهمیدن ، متوجه شدن آفتاب اصفهان اوقات شرعی

فهمیدن ، متوجه شدن: آفتاب اصفهان اوقات شرعی طلوع آفتاب اوقات شرعی اذان صبح به افق اصفهان

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی دبیرخانه معاهده منع جامع آزمایش هسته‌ای هیچ‌گونه نظارتی در کشور عزیزمان ایران ندارد / سخنگوی وزارت خارجه

سخنگوی وزارت خارجه در تصویر العمل به ادعای سایت المانیتور تاکید کرد: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران معاهده منع جامع آزمایش هسته‌ای ( CTBT) را امضاء کرده ولی آ

دبیرخانه معاهده منع جامع آزمایش هسته‌ای هیچ‌گونه نظارتی در کشور عزیزمان ایران ندارد / سخنگوی وزارت خارجه

سخنگوی وزارت خارجه :دبیرخانه معاهده منع جامع آزمایش هسته ای هیچ گونه نظارتی در کشور عزیزمان ایران ندارد

عبارات مهم : ایران

سخنگوی وزارت خارجه در تصویر العمل به ادعای سایت المانیتور تاکید کرد: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران معاهده منع جامع آزمایش هسته ای ( CTBT) را امضاء کرده ولی آن را تصویب نکرده هست.

به گزارش ایلنا، بهرام قاسمی در تصویر العمل به ادعای سایت المانیتور مبنی بر صدور مجوز صادرات تجهیزات نظارتی از سوی دولت آمریکا با نشانه شدت یافتن نظارت بر اجرای برجام و برنامه هسته ای کشورمان، گفت: محتوای خبر انتشار یافته از سوی این سایت خدشه دار و اطلاعات ارائه شده است در آن در مورد کشور عزیزمان ایران نادرست و غیر واقعی است.

وی افزود: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران معاهده منع جامع آزمایش هسته ای ( CTBT) را امضاء کرده ولی آن را تصویب نکرده هست. از این رو این معاهده هیچ سایت یا تجهیزات نظارتی فعال در کشور عزیزمان ایران ندارد و هیچ اطلاعاتی نیز از کشور عزیزمان ایران به دبیرخانه این معاهده ارسال نمی شود و دبیرخانه معاهده نیز هیچ گونه نظارتی در کشور عزیزمان ایران ندارد.

دبیرخانه معاهده منع جامع آزمایش هسته‌ای هیچ‌گونه نظارتی در کشور عزیزمان ایران ندارد / سخنگوی وزارت خارجه

واژه های کلیدی: ایران | آزمایش | وزارت خارجه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog