فهمیدن ، متوجه شدن آفتاب اصفهان اوقات شرعی

فهمیدن ، متوجه شدن: آفتاب اصفهان اوقات شرعی طلوع آفتاب اوقات شرعی اذان صبح به افق اصفهان

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی رقم دقیق سود سهام عدالت مشخص شد

با توجه به شمارش معکوس مشمولین سهام عدالت جهت دریافت سود در آخر شهریور ماه، مسئولین شرکت خصوصی‌سازی رقم دقیق سود سهام را 150 هزار و 65 هزار تومان اعلام کردند.

رقم دقیق سود سهام عدالت مشخص شد

رقم دقیق سود سهام عدالت مشخص شد

عبارات مهم : شماره

با توجه به شمارش معکوس مشمولین سهام عدالت جهت دریافت سود در آخر شهریور ماه، مسئولین شرکت شخصی سازی رقم دقیق سود سهام را 150 هزار و 65 هزار تومان اعلام کردند.

میزان گزارش داد:با توجه به نزدیکی هر چه زیاد به وقت واریز نخستین مرحله از سود سهام عدالت، شرکت شخصی سازی در روزهای اخیر خبر از بازگشایی سامانه جهت ارائه شماره شبا به وسیله وراث 2 میلیون متوفی داده است که با این اوصاف در مرحله اول مشمولین متوفی و زنده ای دهک های اول درآمدی سود سهام عدالت دریافت خواهند کرد.

رقم دقیق سود سهام عدالت مشخص شد

اما در این میان هستند کسانی که شماره حسابی جهت واریز سود خود اعلام نکرده اند و شاید هم امسال، مشمول دریافت سود سهام عدالت نشوند؛ به خصوص اینکه دولت اعلام کرده که تا آخر شهریورماه مهلت باقی است تا اگر کسی می خواهد، سرمایه خود را در قالب سهام عدالت زیاد کردن داده و به یک میلیون تومان برساند؛ ضمن اینکه شماره شبای حساب بانکی خود را نیز در سامانه ثبت نماید.

افرادی که مجموع سهام تخصیص یافته به آنها از محل سود، تخفیف و آورده نقدی، یک میلیون تومان است و صورت حساب کنونی آنها، معادل این رقم هست، واریزی سود سهام عدالت جهت آنها ۱۲۵هزارتومان خواهد بود و جهت مشمولینی که سهام آنها ۵۳۰ هزارتومان است نیز، مبلغ سود حدود ۶۵ هزار تومان خواهد بود.

با توجه به شمارش معکوس مشمولین سهام عدالت جهت دریافت سود در آخر شهریور ماه، مسئولین شرکت خصوصی‌سازی رقم دقیق سود سهام را 150 هزار و 65 هزار تومان اعلام کردند.

البته در هفته نهایی مردادماه اعلام کرده بود که این میزان سود زیاد کردن می یابد؛ آیا که سه شرکت مهم سهام عدالت از جمله هلدینگ خلیج فارس، هنوز مجمع خود را برگزار نکرده اند و اگر این مجامع برگزار شود، قیمت سود افراد دارای یک میلیون تومان سهام، ۱۵۰ هزار تومان خواهد بود.

تنها افرادی که تا آخر تیرماه سال جاری، اقدام به زیاد کردن سقف سهام خود تا یک میلیون تومان کرده اند، سود کامل سال ٩٥ را می گیرند؛ اگرچه واریز این وجه اضطراری نیست.

تاکنون ۳۶ میلیون نفر جهت مشاهده اوضاع صورت حساب سهام عدالت خود به سامانه سهام عدالت مراجعه کرده اند؛ این در حالی است که ۳۰ میلیون نفر از این افراد، شماره شبای بانکی خود را وارد این سامانه کرده اند.

رقم دقیق سود سهام عدالت مشخص شد

این در حالی است که مسئولین شرکت شخصی سازی به سایر مشمولان سهام عدالت توصیه کردند تا هرچه سریعتر شماره شبای بانکی خود را جهت دریافت نخستین مرحله سود سهام عدالت به سامانه اعلام کنند.

محدودیتی جهت اعلام وقت شماره شبا به وسیله مشمولان وجود ندارد، با توجه به اینکه قرار است نخستین مرحله سود تا آخر شهریور ماه به حساب مشمولان واریز شود، بدیهی است افرادی که شماره شبای خود را وارد سامانه نکرده باشند نمی توانند نخستین سود را دریافت کنند. با این وجود سود این افراد همچنان محفوظ خواهد ماند تا زمانی که شماره شبای بانکی خود را به سامانه اعلام کنند.

با توجه به شمارش معکوس مشمولین سهام عدالت جهت دریافت سود در آخر شهریور ماه، مسئولین شرکت خصوصی‌سازی رقم دقیق سود سهام را 150 هزار و 65 هزار تومان اعلام کردند.

به محض تعیین وظیفه مصوبه شورای عالی اصل 44، در کمترین وقت ممکن این سود به حساب مشمولان واریز می شود.

وی سود مصوب عملکرد مالی سال مالی ٩٥ شرکت های سرمایه پذیر مشمول سهام عدالت را تاکنون ۳ هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان بوده و سال مالی سه شرکت دیگر مشمول این طرح ۳۱ خرداد است که براساس آن مهرماه مجامع آنها برگزار شود؛ از جمله این شرکت ها شرکت پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس است.

رقم دقیق سود سهام عدالت مشخص شد

با توجه به اینکه میانگین سود سال های گذشته هلدینگ خلیج فارس حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلیارد تومان بوده هست، آینده نگری می شود که همین میزان نیز جهت سال ۱۳۹۵ تعیین شود؛ براین اساس رقم مصوب نهایی سود شرکت های سرمایه پذیر مشمول سهام عدالت به حدود ۴ هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

شرکت های مشمول ۸ ماه وقت دارند تا سود خود را به خزانه واریز کنند، با ۶۰ شرکت مشمول سهام عدالت مشورت هایی انجام داده ایم که این سود سریعتر به شرکت شخصی واریز شود.

میزان سودی که به حساب مشمولین دو دهک اول (تخفیف دار) از جمله کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی بعلاوه افرادی که باقی مانده اقساط خود را تا سقف یک میلیون تومان به حساب واریز کرده اند، در سال ٩٦ حدود ۱۵۰ هزار تومان است.

سود مصوب رقم ۴ هزار میلیارد تومان جهت همه مشمولان یکسان نخواهد بود، و جهت مشمولین ٤ دهک دیگر با توجه به میزان دارایی سهم خود و پرداخت باقیمانده اقساط خود متفاوت خواهد بود و پرداختی سود به حساب هر فرد در این بخش براساس میزان واریزی های اقساط آنها خواهد بود.

باید منتظر ماند و دید که در 9 روز باقی مانده تا آخر شهریورماه، دولت آیا سود سهام عدالت را به حساب مشمولان واریز خواهد کرد.

واژه های کلیدی: شماره | میلیون | سهام عدالت | سامانه سهام عدالت | مشمولین سهام عدالت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog